Chat with us, powered by LiveChat
AUTORYZOWANY ORYGINALNY PRODUKT
WYSYŁKA W CIĄGU 24 GODZIN
CZAT, E-MAIL I WSPARCIE TELEFONICZNE
BEZPŁATNA INFOLINIA +48 22 1530637
 
MICROSOFT OFFICE MAC 2019 HOME AND BUSINESS

MICROSOFT OFFICE MAC 2019 HOME AND BUSINESS

788,00 zł *

zVAT

Plik dostępny do natychmiastowego pobrania


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft Office Mac 2019 Home and Business - sprawdzone oprogramowanie dla użytkowników...więcej
Informacje o produkcie "MICROSOFT OFFICE MAC 2019 HOME AND BUSINESS"

Microsoft Office Mac 2019 Home and Business - sprawdzone oprogramowanie dla użytkowników biznesowych

Office 2019 for macOs to najnowsza wersja sprawdzonego oprogramowania firmy Microsoft do produktywnej pracy - z potężnymi, wszechstronnymi programami do tworzenia i projektowania tekstów, złożonych obliczeń i przejrzystych prezentacji oraz ich bezpiecznej komunikacji, zarówno wewnętrznej z pracownikami, jak i zewnętrznej z partnerami biznesowymi.

Edycja domowa i biznesowa Office 2019 for Mac zapewnia bogate portfolio przyjaznychdlaużytkownika funkcji i możliwości, aby skutecznie wykonywać wszystkie typowe zadania w codziennym życiu biurowym.

Wykorzystaj rozbudowane narzędzia programu Word do tworzenia profesjonalnych tekstów, twórz przejrzyste tabele w programie Excel i korzystaj z programu PowerPoint z jego wieloma opcjami ilustracji i prezentacji wyników.

W pakiecie Office for Mac szczególnie praktyczna funkcja Freehand jest dostępna również w tych trzech programach. Pozwala to na wstawianie wykresów i formuł bezpośrednio do dokumentu, zarówno za pomocą pióra tabletu, jak i za pomocą myszy lub palca.

Zoptymalizowana kontrola dostępności - dostępna w programach Word, Excel, PowerPoint i OneNote - ułatwia zrozumienie dokumentów przez wszystkie zaangażowane osoby dzięki praktycznym sugestiom, a tym samym usprawnia współpracę. A dzięki osobistemu cyfrowemu notatnikowi OneNote natychmiast zapisujesz swoje pomysły, aby wykorzystać je bezpośrednio w odpowiednich programach.

Ponadto, dzięki programowi Outlook jeszcze lepiej zorganizujesz zarządzanie codzienną liczbą wiadomości e-mail, aby szybciej i lepiej komunikować się z partnerami biznesowymi i współpracownikami.

Sprawdzone funkcje, takie jak Data Loss Prevention, chronią przed utratą ważnych danych, uzupełnione o kompleksowe zabezpieczenia, które umożliwiają przypisanie indywidualnych praw dostępu do dokumentów i są zgodne z obowiązującymi przepisami UE w zakresie ochrony danych.

Wraz z zakupem pakietu Office aktualnej wersji Home and Business Edition 2019 for Mac otrzymują Państwo w ten sposób z jednego źródła wszystko, co jest potrzebne do profesjonalnej, wspólnej pracy nad dokumentami i ich wymiany - zwłaszcza w chmurze. Wszystkie dołączone programy Office są również dostępne jako Office Web Apps do użytku mobilnego za pośrednictwem telefonu iPhone.

Aplikację Office Mac 2019 Home and Business Edition można nabyć w sklepie z oprogramowaniem Wiresoft w szczególnie niedrogiej pojedynczej licencji! Poniższe szczegółowe zestawienie opisuje wszystkie korzyści, jakie zyskujesz kupując Microsoft Office Mac 2019 Home and Business .

Jeszcze bardziej wszechstronna łatwość obsługi w Office Mac 2019 Home i Business

W edycji Home i Business pakiet Office 2019 dla macOS zachwyca nie tylko nowymi funkcjami programu, ale także optymalizacją dotychczasowych, znanych funkcji, które przyczyniają się do jeszcze większej przyjazności dla użytkownika. Dostępność jest najwyższym priorytetem w Office 2019 for Mac - zarówno dla użytkownika, jak i dla adresatów i współpracowników dokumentów.

Jako użytkownik Office Home and Business 2019 for Mac, sam korzystasz z dodatkowych opcji dostępnych dla Ciebie, na przykład w sekcji "Łatwość użytkowania": Obejmują one opcje dla wskazówek dźwiękowych, z szerokim zakresem tonów w opcji "Przekaż informację zwrotną za pomocą dźwięku". Word w Office Mac 2019 zapewnia do tego bardziej subtelne tła w postaci ciemnych motywów Ciemnoszary i Czarny, które pozwalają pracować w jeszcze większym skupieniu, a także funkcję Text-to-Speech, dzięki której treść jest czytana na głos podczas pracy lub w podróży.

Jak już wspomniano, narzędzie do rysowania odręcznego w programach Word, Excel i PowerPoint udostępnia cały szereg opcji umożliwiających wstawianie rysunków i szkiców odręcznie, w wielu kolorach i z różnymi efektami, bezpośrednio do dokumentu - w zależności od urządzenia końcowego za pomocą pióra (tablet), palca (ekran dotykowy) lub nawet myszy (komputer stacjonarny). Pozwala to na tworzenie sensownych diagramów i formuł, które doskonale wyrażają własne pomysły.

Aby zwiększyć czytelność dokumentów dla pracowników i adresatów zewnętrznych, we wszystkich programach dostępne są funkcje optymalizacji dostępności. Oprócz wsparcia dla międzynarodowych standardów, zawiera on również praktyczne sugestie dotyczące projektowania. Po kliknięciu na zakładkę "Sprawdź dostępność", odpowiedni program pokazuje listę błędów i ostrzeżeń, a także wskazówki i zalecenia dotyczące ich korekty lub eliminacji. Podczas wysyłania przez Outlooka do międzynarodowych odbiorców możesz dowiedzieć się, czy są oni aktualnie obecni, wyświetlając między innymi strefę czasową.

Aby ułatwić wspólne przetwarzanie dokumentów i plików przez kilku pracowników, w pakiecie Office 2019 for Mac dostępna jest usługa chmurowa Microsoftu OneDrive, która umożliwia jednoczesny dostęp do danych, w tym ich aktualizację w czasie rzeczywistym z dowolnego miejsca. Kompleksowe prawa dostępu i modyfikacji zapewniają, że nawet krytyczne dane i informacje mogą być bezpiecznie wymieniane za pośrednictwem chmury.

Przegląd innych innowacji w programach Office 2019 dla komputerów Mac

Office Mac 2019 Home and Business , oprócz wspomnianych już optymalizacji, znajdziemy także szereg nowych funkcji w programach Word, Excel, PowerPoint i Outlook:

 • Word 2019 ułatwia tworzenie tekstów dzięki szeregowi praktycznych narzędzi, takich jak funkcja "Recenzja", która umożliwia natychmiastowe wyszukanie obcych słów lub wyrażeń obcojęzycznych bez konieczności otwierania okna przeglądarki. Funkcja badania pozwala również na wyszukiwanie tematów, a Microsoft Academic Search jest również dostępny do tego celu. Ułatwia to również prawidłowe cytowanie.
 • Excel 2019 oferuje teraz także współpracę w czasie rzeczywistym, dzięki której użytkownicy mogą synchronicznie pracować nad dokumentami arkusza kalkulacyjnego. Dodatkowo, dostępne są nowe opcje ilustracji w postaci map i wykresów lejkowych. Excel oferuje teraz także rozszerzenia PowerPivot i PowerQuery. Nowością w Excelu jest również integracja funkcji Data Loss Protection, która umożliwia wyszukiwanie poufnych danych, takich jak numery kart kredytowych i tym podobne, a także łączenie tekstów.
 • PowerPoint 2019 zapewnia nowe efekty wizualne do animowania prezentacji: Zbliżenia i przejścia morfingowe zwiększają dynamikę sekwencji slajdów. Ponadto do ilustracji dostępne są nowe ikony, pliki wektorowe SVG i modele 3D, które można również edytować. Aby zaznaczyć fragmenty tekstu, w programie PowerPoint można również użyć znacznika tekstu znanego wcześniej z programu Word.
 • Outlook 2019 zawiera nowe praktyczne funkcje do zarządzania pocztą elektroniczną: Obejmują one inteligentne narzędzie, które automatycznie sortuje e-maile według ich ważności i znaczenia, a dzięki funkcji text-to-speech mogą być one również czytane na głos, co jest szczególnie praktyczne w przypadku korzystania z iPhone'a. Ponadto sprawdzona funkcja Data Loss Protection (DLP) zapewnia, że krytyczne dane są chronione przed dostępem osób nieupoważnionych.

Inne wyjątkowe funkcje pakietu Office Mac 2019 Home and Business

Nabywcy Office Home and Business Edition for Mac 2019, oprócz już wymienionych, uzyskają dostęp do szeregu dodatkowych funkcji, które ułatwiają zarządzanie lub kontrolę w szczególności administratorom, zapewniając jednocześnie zwiększone bezpieczeństwo.

Zasady grupy - z wytycznymi dla większego bezpieczeństwa

Tak zwany Group Policy Object - GPO - zapewnia administratorom skuteczne zasady grupowe, za pomocą których Office 2019 for Mac może być zabezpieczony za pomocą szablonów ADMX, między innymi podczas kontrolowania aktualizacji, a także makr w dokumentach, w celu zapewnienia silniejszego bezpieczeństwa.

Używanie Office Mac 2019 Home and Business z Usługami terminalowymi / Usługami pulpitu zdalnego

Edycja Office Mac 2019 Home and Business zawiera opcję korzystania ze wszystkich aplikacji za pośrednictwem serwera Terminal lub Remote Desktop, umożliwiając to starszym komputerom Mac.

Aplikacja telemetryczna

Aplikacja Telemetria, domyślnie włączona na komputerzeMac   w Office Home and Business 2019 , to narzędzie zwiększające komfort użytkowania. Telemetria przesyła do firmy Microsoft dane techniczne (dane telemetryczne) dotyczące używanego systemu operacyjnego.

Kontrola aktualizacji dla pakietu Office

Sterowanie aktualizacjami udostępnia różne opcje aktywacji w kontekście aktualizacji funkcji lub właściwości, jak również istotnych dla bezpieczeństwa aktualizacji jakościowych (poprawki i hotfixy): Mniej ważne aktualizacje funkcji, na przykład, mogą być ignorowane, podczas gdy istotne aktualizacje mogą być odroczone na okres do 5 tygodni.

Ogólne wymagania systemowe dla pakietu Microsoft Office Mac 2019 Home and Business

Wymienione poniżej wymagania systemowe dotyczą wersji MS Office Mac 2019 Home and Business oraz wszystkich innych edycji na komputery Mac. Mogą również obowiązywać wymagania dodatkowe.

 • System operacyjny: wersja jednego z trzech najnowszych i najbardziej aktualnych systemów operacyjnych macOS (Big Sur, Catalina, Mojave lub High Sierra) 
 • Procesor: Intel
 • Pamięć: co najmniej 4 GB RAM
 • Dysk twardy: co najmniej 10 GB dostępnego miejsca w formacie HFS+ (macOS Extended) lub APFS
 • Rozdzielczość ekranu: 1.280 x 800 pikseli

O czym należy pamiętać podczas instalacji pakietu Office Mac 2019 Home and Business?

Ponieważ od wersji macOS 10.5 Apple standardowo wspiera 64-bitowy system, zaleca się korzystanie z tej wersji. Oprogramowanie Office jest instalowane wyłącznie za pomocą instalatora Click2Run ("kliknij i zamknij plik").

Jakie są warunki licencjonowania pakietu Microsoft Office Mac 2019 Home and Business?

Edycja Home i Business Microsoft Office Mac 2019 jest licencjonowana na bardzo konkretne urządzenie końcowe - komputer stacjonarny, laptop itp. Obejmuje również instalację kopii na serwerze sieciowym w celu korzystania z niej zdalnie lub poprzez Virtual Desktop Infrastructure (VDI) z licencjonowanym w tym celu urządzeniem końcowym. Warunkiem jest zainstalowanie odpowiedniego oprogramowania firmy Microsoft.

Kup Microsoft Office Mac 2019 Home and Business w atrakcyjnej cenie w sklepie Wiresoft Software Shop

Pakiet Microsoft Office 2019 Home and Business Edition for Mac jest również dostępny w firmie Wiresoft jako pojedyncza licencja w wyjątkowo niskiej cenie - wraz z tymi korzyściami:

 • Natychmiast po dokonaniu płatności, Twoja pojedyncza licencja Office Mac 2019 Home and Business jest dostępna jako Elektroniczne Pobranie Oprogramowania (ESD) do zainstalowania na Twoim komputerze Mac.
 • Licencja Microsoft Office Mac 2019 Home and Business zakupiona w Sklepie Wiresoft jest licencją pojedynczą.
 • W przypadku wszystkich dostępnych licencji Microsoft Office, użytkownik otrzyma od firmy Wiresoft produkt oprogramowania przeznaczony wyłącznie do użytku własnego.
 • Pierwotnie zainstalowane oprogramowanie pierwszego użytkownika zostało usunięte podczas sprzedaży firmie Wiresoft, dzięki czemu odpowiadająca mu licencja Office jest w 100% wolna i ponownie nadaje się do użytku.
 • Wszystkie takie indywidualne licencje zostały przed sprzedażą dokładnie sprawdzone przez firmę Wiresoft pod kątem całkowitej użyteczności.
 • Jako poważny dystrybutor oprogramowania, Wiresoft nie oferuje wersji testowych, które są ważne przez ograniczony czas lub które mogą być używane tylko z ograniczeniami.
 • Przy każdymzakupie licencji w firmie Wiresoft możesz mieć całkowitą pewność, że kupujesz oryginalny produkt firmy Microsoft - zgodny z wszelkimi wymogami prawnymi.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące zakupu Microsoft Office Mac 2019 Home and Business, skontaktuj się z nami mailowo, telefonicznie lub przez czat.

Czytaj, pisz oceny i prowadź dyskusje...więcej
Oceny klientów dla "MICROSOFT OFFICE MAC 2019 HOME AND BUSINESS"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Ostatnio oglądany