Chat with us, powered by LiveChat
AUTORYZOWANY ORYGINALNY PRODUKT
WYSYŁKA W CIĄGU 24 GODZIN
CZAT, E-MAIL I WSPARCIE TELEFONICZNE
BEZPŁATNA INFOLINIA +48 22 1530637
 
MICROSOFT OFFICE MAC 2016 HOME AND BUSINESS

MICROSOFT OFFICE MAC 2016 HOME AND BUSINESS

602,00 zł *

zVAT

Plik dostępny do natychmiastowego pobrania


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft Office 2016 Home and Business for Mac - wydajne oprogramowanie biurowe i biznesowe...więcej
Informacje o produkcie "MICROSOFT OFFICE MAC 2016 HOME AND BUSINESS"

Microsoft Office 2016 Home and Business for Mac - wydajne oprogramowanie biurowe i biznesowe

Wszechstronny pakiet oprogramowania Microsoft Office 2016 jest również dostępny dla komputerów Mac. Edycja Home and Business zawiera sprawdzone programy Word, Excel, PowerPoint, Outlook i OneNote. W wersji dla komputerów Mac, MS Office 2016 oferuje gruntowną rewizję poprzednich komponentów, ze zoptymalizowanym dostosowaniem do systemu OS X, zachowując przy tym znany z Windows interfejs użytkownika z typowym układem. Użytkownicy mogą pisać teksty, tworzyć obliczenia, projektować prezentacje, zarządzać pocztą elektroniczną i przetwarzać notatki w zwykły sposób, bez konieczności korzystania ze znanych funkcji systemu Mac. Skróty klawiszowe znane z wersji dla systemu Windows zostały również zaadoptowane w Microsoft Office 2016 for Mac , co jest szczególnym ułatwieniem dla użytkowników, którzy przełączają się między dwoma systemami operacyjnymi.

W szczególności w Office 2016 Mac zoptymalizowano zgodność międzyplatformową między dokumentami utworzonymi w systemie Windows a tymi w systemie OS X poprzez większą jednolitość prezentacji. Daje to szczególną przewagę podczas współpracy i udostępniania dokumentów, nie tylko pomiędzy użytkownikami Windows i Mac, ale także w chmurze - gdzie Office preferuje ofertę chmury Microsoftu OneDrive.

Wersja MS Office 2016 Home and Business dla komputerów Mac różni się jednak od wersji dla Windows w kilku punktach: aplikacje Microsoft Publisher i Microsoft Access nie są zawarte w Office for Mac 2016; brakuje również dwóch nowych funkcji "Intelligent Search" - "Insights" - oraz "What would you like to do?" - "Powiedz mi" - oraz nowo dodane typy wykresów w programach Word, Excel i PowerPoint.

Niemniej jednak, istnieje również wiele praktycznych ulepszeń w programach dostępnych w Office for Mac 2016, a także nowe ciekawe funkcje, aby bez wysiłku poradzić sobie ze wszystkimi zadaniami, które się pojawiają.

Microsoft Office 2016 for Mac jest dostępny w sklepie Wiresoft Software Shop w niskiej cenie jako pojedyncza licencja na edycję Home i Business. Poniżej znajduje się przegląd pełnego zakresu korzyści, jakie oferuje zakupiony pakiet Office 2016 for Mac.

Nowe funkcje w poszczególnych aplikacjach pakietu Office 2016 dla komputerów Mac

Wiele nowych funkcji w pakiecie Office 2016 dla komputerów Mac jest również dostępnych w trzech aplikacjach: Excel, Word i PowerPoint, co ułatwia pracę nad dokumentami w różnych aplikacjach.

Uproszczone udostępnianie dokumentów

Aby jeszcze łatwiej udostępniać dokumenty, wystarczy kliknąć na odpowiedni przycisk "Udostępnij" na wstążce. Prawa do czytania i redagowania mogą być również przydzielane indywidualnie.

Ulepszona historia wersji dokumentów

Podczas pracy nad dokumentem z kilkoma współpracownikami ważne jest, aby starsze wersje dokumentu były nadal dostępne. Dzięki funkcji "Historia wersji" można je nie tylko natychmiast wyświetlić, ale także przywrócić odpowiednie stany, aby móc z nich dalej korzystać.

Integracja z OneDrive również dla komputerów Mac

Z integracji OneDrive w Office 2016 for Mac mogą teraz korzystać również użytkownicy komputerów Mac i dzięki temu uzyskać dostęp do dokumentu Office zapisanego w OneDrive z dowolnego odpowiedniego urządzenia końcowego, niezależnie od lokalizacji. Dzięki temu nie ma potrzeby zapisywania ich lokalnie na komputerze lub podobnym urządzeniu albo na pamięci USB, jak to miało miejsce wcześniej.

Ochrona przed utratą danych (DLP)

Za pośrednictwem OneDrive, funkcja DLP jest również dostępna w Office 2016 for Mac dla dokumentów Word, Excel i PowerPoint. W szczególności administratorzy mogą wykorzystać DLP do centralnego tworzenia i zarządzania politykami, które określają wytyczne i uwagi dotyczące bezpieczeństwa danych podczas tworzenia i udostępniania dokumentów innym użytkownikom oraz wyświetlają je, gdy tylko aplikacja wykryje potencjalne zagrożenie.

Poszczególne funkcje w aplikacjach pakietu Office 2016 dla komputerów Mac

Oprócz tych nowych funkcji dostępnych razem w programach Word, Excel i PowerPoint, Office 2016 for Mac posiada również kilka nowych funkcji i ulepszeń dla innych poszczególnych aplikacji dostępnych w edycji Home i Business:

Nowe funkcje programu Word w pakiecie Office 2016 dla komputerów Mac

Poniższe funkcje w szczególności ułatwiają wspólną pracę kilku użytkowników nad dokumentem programu Word:

 • Wprowadzanie danych w czasie rzeczywistym: Jeśli kilku użytkowników pracuje nad tym samym dokumentem programu Word, można wykorzystać wprowadzanie danych w czasie rzeczywistym do pokazania, w którym miejscu każdy z użytkowników wprowadza aktualnie zmiany, które można następnie natychmiast śledzić lub sprawdzać.
 • Funkcja komentarzy: Dzięki ulepszonej funkcji komentarzy edycja tekstu w programie Word 2016 jest teraz znacznie bardziej przejrzysta i efektywna, ponieważ dokument Word zawiera teraz wszystkie komentarze różnych uczestników; ponadto można na nie bezpośrednio odpowiadać, dzięki czemu nie trzeba już pisać dodatkowego e-maila.
 • Zapisywanie w przypiętym folderze: Dokument programu Word można teraz wizualnie przypiąć do odpowiedniego folderu, tak aby każdy użytkownik miał szybszy i łatwiejszy dostęp do niego i zawartych w nim dokumentów za pomocą listy skoków (jumplist).
 • PDF w Wordzie: Aby przenieść zawartość pliku PDF do Worda, nie trzeba już w Word for Office 2016 for Mac kopiować i wklejać - czasem mozolnie: wystarczy otworzyć PDF bezpośrednio w Wordzie, aby przejąć nie tylko tekst, ale także wszystkie elementy graficzne. Te i mogą być teraz swobodnie edytowane w programie Word. Jeżeli dokument Worda ma być ponownie dostępny w formacie PDF, można go również zapisać w tym formacie.

Nowe funkcje programu Excel w pakiecie Office 2016 dla komputerów Mac

Program Excel 2016 dla komputerów Mac zawiera następujące ulepszenia istniejących funkcji oraz nowe narzędzia:

 • PROGNOSE.ETS: Za pomocą funkcji PROGNOSE.ETS można ekstrapolować szeregi czasowe na dane za pomocą wygładzania wykładniczego przy użyciu dobrze znanego wśród użytkowników algorytmu ETS (Exponential Smoothing). Funkcja ta służy do generowania krótkoterminowych prognoz alternatywnych, które mogą być również udostępniane w postaci tzw. arkusza prognoz.
 • Funkcja LET: Za pomocą LET można teraz nadawać nazwy poszczególnym zakresom w formule, co zwiększa nie tylko moc obliczeniową, lecz także czytelność i możliwość łączenia w Excelu.
 • Filtr widoku: Szczególnie podczas wspólnej pracy nad dokumentem Excel często ważne jest, aby móc wyświetlać tylko niektóre widoki - np. własne, aby uzyskać lepszy przegląd. W widoku filtra można teraz ukryć sortowanie i filtry innych użytkowników.

Nowe funkcje programu Outlook w pakiecie Office 2016 dla komputerów Mac

Użytkownicy komputerów Mac, którzy korzystają z programu Outlook do organizowania poczty elektronicznej i terminów spotkań, z pewnością docenią następujące nowe funkcje; nie tylko porządkują one codzienny zalew wiadomości e-mail, ale także znacznie ułatwiają wyszukiwanie treści i dokumentów.

 • Przegląd załączników plików: Jeśli wiadomość e-mail ma zostać wysłana z załącznikiem pliku, Outlook 2016 dla Mac w przejrzysty sposób wyświetla na liście wszystkie ostatnio używane dokumenty.
 • Udostępnianie dokumentów: Użytkownicy OneDrive w systemie Mac mogą łatwo udostępniać dokumenty innym osobom, w tym indywidualnie konfigurować uprawnienia do udostępniania w celu odczytu i edycji itp.
 • Funkcja Clutter: To narzędzie jest ważnym pomocnikiem przy sortowaniu dużych ilości e-maili i oddzielaniu w ten sposób pszenicy od plew: Automatycznie sortuje nieistotne e-maile do ich własnych folderów i codziennie wysyła przez Outlooka podsumowanie zapisanych tam e-maili, aby ich nie przeoczyć.
 • Wyszukiwanie uproszczone: Aby podczas wyszukiwania treści zmienić aktualny folder lub skrzynkę pocztową, wystarczy zmienić wyszukiwanie za pomocą listy rozwijanej "Nowy obszar wyszukiwania".

Nowe funkcje programu PowerPoint w pakiecie Office 2016 dla komputerów Mac

Nowe funkcje programu Outlook w pakiecie Office Home and Business for Mac oferują między innymi praktyczne opcje usprawniające zarządzanie czasem podczas prezentacji oraz wyraźne wyróżnianie treści:

 • Timetracking: Położyć kres stresowi podczas prezentacji z napiętymi ramami czasowymi: Timetracking poprawia zarządzanie czasem i pomaga efektywnie wykorzystać dany przedział czasowy prezentacji, ponieważ pokazuje dostępny czas w trakcie prezentacji, dzięki czemu użytkownik może w każdej chwili odpowiednio zareagować i dostosować swoją prezentację.
 • Bardziej zwięzłe informacje dzięki narzędziu pędzla: Zamiast używać wskaźnika laserowego lub nawet różdżki do wskazywania określonych elementów lub procesów podczas prezentacji, użytkownicy mogą teraz używać zintegrowanego pędzla, aby zwrócić uwagę słuchaczy poprzez wyróżnienie ważnych elementów kolorem. Dzieje się to tylko w trybie prezentacji, więc oryginalny plik programu PowerPoint pozostaje niezmieniony.
 • Funkcja udostępnianiaFunkcja udostępniania w programie PowerPoint została ulepszona, dzięki czemu prezentacje można teraz jeszcze łatwiej i szybciej publikować za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Nowe funkcje OneNote w pakiecie Office 2016 dla komputerów Mac

OneNote - notatnik pakietu Office, dzięki któremu robienie notatek, edytowanie i udostępnianie ważnych pomysłów innym staje się jeszcze wygodniejsze:

 • Udostępnianie notatników: Wszystkie istotne informacje o projekcie, takie jak zdjęcia, rysunki, filmy itp. mogą być gromadzone centralnie w nowym OneNote i synchronizowane z innymi, co usprawnia współpracę nad projektami.
 • Wstawianie filmów: Filmy wideo z serwisów Vimeo i YouTube można teraz łatwowstawiaćna stronę w programie OneNote.
 • Twórz notatki bezpośrednio na stronie internetowej: Użytkownicy komputerów Mac korzystający z przeglądarki Microsoft Edge mogą z łatwością zapisywać notatki lub podkreślenia na stronie internetowej, a następnie udostępniać je za pośrednictwem programu OneNote.

Wymagania systemowe dla Office 2016 dla Mac Home and Business

Office 2016 dla Mac jest dostępny tylko w wersji 64-bitowej. Również Office 2016 for Mac nie jest użyteczny dla iOS na iPhone'ach w wersji zakupowej.

 • Procesor: Procesor Intel
 • System operacyjny: Mac OS, co najmniej wersja 10.10 (Yosemite) do wersji Mac OS 10.12.6 (Sierra)
 • Pamięć robocza: co najmniej 4 GB RAM
 • Miejsce na dysku twardym: 6 GB w formacie HFS+ (także: Mac OS Extended lub HFS Plus)
 • Wyświetlacz: co najmniej 1 280 x 800

Kup MS Office 2016 dla Mac w rozsądnej cenie w sklepie internetowym Wiresoft

W Wiresoft znajdziecie edycję Home i Business pakietu Office 2016 dla Mac - ze zintegrowanymi aplikacjami:

 • Word 2016
 • Excel 2016
 • PowerPoint 2016
 • Outlook 2016
 • OneNote 2016

Kupując   edycję Home and Business Office 2016 for Mac oprócz niskich cen oprogramowania używanego, możesz również skorzystać z następujących dodatkowych korzyści Wiresoft :

 • Wraz z zakupem każdej licencji Microsoft Office 2016 for Mac Home and Business od firmy Wiresoft otrzymujesz oprogramowanie wykorzystywane wyłącznie przez Ciebie.
 • Poszczególne licencje dla Office for Mac zostały dokładnie przetestowane przez firmę Wiresoft w celu zapewnienia, że są one zgodne z przeznaczeniem.
 • Jako poważny dystrybutor oprogramowania, Wiresoft nie oferuje w swoim sklepie internetowym wersji testowych, które są ważne tylko przez ograniczony czas lub mają ograniczone funkcje.
 • Przy każdym zakupie w firmie Wiresoft masz zawsze całkowitą pewność, że kupujesz oryginalne oprogramowanie firmy Microsoft, zgodne z obowiązującymi przepisami prawa, dzięki czemu w żaden sposób nie znajdziesz się w szarej strefie prawnej.

W przypadku pytań dotyczących zakupu oprogramowania ze strony Microsoft Office 2016 for Mac Home and Business lub innych dostępnych produktów oprogramowania Microsoft, wystarczy skontaktować się z nami za pośrednictwem poczty e-mail, telefonu lub czatu.

Czytaj, pisz oceny i prowadź dyskusje...więcej
Oceny klientów dla "MICROSOFT OFFICE MAC 2016 HOME AND BUSINESS"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Ostatnio oglądany