Chat with us, powered by LiveChat
AUTORYZOWANY ORYGINALNY PRODUKT
WYSYŁKA W CIĄGU 24 GODZIN
CZAT, E-MAIL I WSPARCIE TELEFONICZNE
BEZPŁATNA INFOLINIA +48 22 1530637
 
MICROSOFT OFFICE 2019 HOME AND BUSINESS

MICROSOFT OFFICE 2019 HOME AND BUSINESS

927,00 zł *

zVAT

Plik dostępny do natychmiastowego pobrania


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft Office 2019 Home and Business - edycja dla użytkowników profesjonalnych Microsoft...więcej
Informacje o produkcie "MICROSOFT OFFICE 2019 HOME AND BUSINESS"

Microsoft Office 2019 Home and Business - edycja dla użytkowników profesjonalnych

Microsoft Office 2019 to najnowsza wersja sprawdzonego oprogramowania do tworzenia i projektowania tekstów oraz obliczeń wraz z ich przejrzystą prezentacją i publikacją, a także do bezpiecznej komunikacji z innymi pracownikami i partnerami.

Pakiet Home and Business Edition Office 2019 zapewnia profesjonalistom biznesowym szerokie portfolio funkcji i narzędzi, dzięki którym bez wysiłku poradzą sobie ze wszystkimi typowymi zadaniami w firmach. Użyj programu Word z jego wszechstronnymi możliwościami do obróbki tekstów, programu Excel do tworzenia i oceny tabel oraz programu PowerPoint do atrakcyjnej prezentacji wyników, które możesz również przygotować do druku za pomocą programu Publisher. Program Outlook ułatwia zarządzanie codzienną powodzią wiadomości e-mail i sprawniejsze organizowanie komunikacji z partnerami biznesowymi i współpracownikami.

Wraz zzakupem    Microsoft Office 2019 Home and Business zarówno użytkownicy prywatni, jak i biznesowi otrzymują wszystkie ważne narzędzia, których potrzebują, aby z powodzeniem zarządzać wszystkimi codziennymi zadaniami związanymi z przetwarzaniem danych i dokumentów - w tym komunikacją na całym świecie - za pomocą komponentów Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Publisher oraz cyfrowego notatnika OneNote. Ponadto sprawdzone funkcje, takie jak zapobieganie utracie danych, chronią przed utratą danych, kompleksowo zarządzane przepisy bezpieczeństwa regulują również indywidualne prawa dostępu do plików; oczywiście MS Office spełnia również surowe przepisy UE dotyczące ochrony danych.

Ponadto pakiet oprogramowania w aktualnej wersji Home and Business Edition 2019 zawiera szereg praktycznych optymalizacji dla profesjonalnej i wydajnej pracy bez barier, jak również wymiany dokumentów w celu wspólnej pracy, zwłaszcza w chmurze. Ponadto wszystkie programy pakietu Office mogą być używane jako Office Web Apps.

Pakiet Office 2019 Home and Business Edition jest dostępny w sklepie Wiresoft Software Shop jako pojedyncza licencja, można również skorzystać z naszej specjalnej, niskiej oferty cenowej. Poniższy przegląd przedstawia wszystkie zalety, jakie oferuje Office 2019.

Większa łatwość obsługi w pakiecie Office 2019 Home i Business

Oprócz nowych funkcji programu, pakiet 2019 Office Suite zawiera również wiele indywidualnych ulepszeń istniejących aplikacji, które znacznie zwiększają przyjazność dla użytkownika i łatwość obsługi.

Obejmuje to również funkcje optymalizacji dostępności we wszystkich programach, na przykład poprzez wspieranie międzynarodowych standardów, w tym praktyczne sugestie dotyczące projektowania odpowiednich dokumentów, które są uzupełnione notatkami dźwiękowymi. W tym celu w sekcji "Łatwość obsługi" znajdują się dodatkowe opcje z dużym wyborem dźwięków dla "Przekaż informację zwrotną za pomocą dźwięku". Program Word ma teraz bardziej dyskretne tła do pracy w skupieniu w pakiecie Office 2019 z ciemnymi motywami Ciemnoszary i Czarny, a także funkcję zamiany tekstu na mowę.

Narzędzia do nauki - znajdujące się w punkcie menu "Widok" - jeszcze bardziej ułatwiają dostosowanie szerokości kolumn, kolorów i innych ustawień w celu poprawy czytelności tekstów. Dzięki funkcji czytania na głos, można również dostosować prędkość czytania.

Do tego dochodzą rozszerzone możliwości korzystania z rysunków odręcznych w różnych programach, które mogą być zintegrowane z ilustracjami tekstów i tabel.

Podczas korzystania z Office 2019 Home and Business na urządzeniu z ekranem dotykowym, programy można obsługiwać zarówno palcem, jak i rysikiem.

Zoptymalizowano również jednoczesną edycję i zarządzanie dokumentami i plikami przez kilku użytkowników - w tym celu udostępniono usługę chmurową OneDrive firmy Microsoft, za pośrednictwem której możliwy jest jednoczesny dostęp do danych oraz ich aktualizacja w czasie rzeczywistym lub udostępnianie z dowolnego miejsca. Kompleksowe bezpieczeństwo zapewnia bieżące zarządzanie prawami dostępu i modyfikacji, dzięki czemu wrażliwe informacje mogą być wymieniane również za pośrednictwem chmury.

Najważniejsze nowości w pakiecie Office 2019 w skrócie

W Office 2019 Home and Business pojawiło się także wiele nowych funkcji i narzędzi w sprawdzonych programach Word, Excel, PowerPoint, Outlook i Access:

 • Word 2019 przyspiesza pracę nad tekstami dzięki różnym narzędziom - na przykład użytkownik może natychmiast wyszukać obce słowa lub obcojęzyczne wyrażenia dzięki funkcji "Recenzja" bez konieczności wychodzenia z programu. Możliwe jest również rysowanie odręczne bezpośrednio w dokumencie; dostępne są również kolorowe piktogramy do wizualnego wyróżniania fragmentów.
 • Excel 2019 oferuje nowe opcje wizualizacji raportów, w tym wykresy map i lejków, skalowalną grafikę wektorową oraz ulepszoną integrację i wyświetlanie rysunków odręcznych. Ponadto możliwe jest teraz łączenie tekstów. Nowością w programie Excel jest również funkcja ochrony przed utratą danych, umożliwiająca wyszukiwanie poufnych typów danych, takich jak numery kart kredytowych.
 • PowerPoint 2019 zawiera nowe efekty wizualne do animowania prezentacji lub nadawania im większej dynamiki, na przykład zoom lub przejścia morfingowe. Ponadto dostępne są nowe obrazy i edytowalne piktogramy, w tym grafika wektorowa, a także możliwość zintegrowania własnych ilustracji stworzonych cyfrowym piórem. Znacznik tekstu znany wcześniej z programu Word może być teraz używany również w programie PowerPoint do kolorowego wyróżniania fragmentów.
 • Outlook 2019 oferuje nowe funkcje sortowania wiadomości e-mail według ich ważności i istotności, a także można je czytać na głos, co jest szczególnie praktyczne podczas podróży. Ochrona przed utratą danych (DLP) zapewnia, że krytyczne dane są chronione przed nieuprawnionym dostępem.

Inne funkcje pakietu Office 2019 Home and Business w skrócie

Oprócz wymienionych już funkcji programu użytkownicy pakietu Office Home and Business Edition mają do dyspozycji następujące funkcje, z których niektóre są szczególnie ważne dla administratorów i oferują zwiększone bezpieczeństwo, a w szczególności rozszerzone opcje kontroli.

Zasady grupy dla większego bezpieczeństwa

Group Policy Object (GPO) zapewnia polityki grupowe do zabezpieczenia Office 2019 za pomocą plików ADMX. Oprócz kontroli aktualizacji, ma to również wpływ na ustawienia zabezpieczeń, w tym na kontrolę makr w dokumentach zewnętrznych.

Użycie poprzez Terminal Services / Remote Desktop Services (RDS)

Office 2019 Home and Business może być również używany na terminalu lub serwerze pulpitu zdalnego. Ponadto licencja obejmuje prawo do wtórnego wykorzystania komputera przenośnego określonego użytkownika.

Aplikacja telemetryczna

Aplikacja Telemetry jest używana w celu poprawy doświadczenia użytkownika. W tym celu Telemetria przesyła dane techniczne (dane telemetryczne) do systemu operacyjnego komputera, na którym zainstalowany jest pakiet Office Home and Business.

Aktualizacja Kontrola

Kontrola aktualizacji oferuje administratorom różne opcje aktualizacji funkcji lub funkcji oraz istotnych dla bezpieczeństwa aktualizacji jakościowych, takich jak poprawki i hotfixy: mniej ważne aktualizacje funkcji mogą być ignorowane, a istotne aktualizacje mogą być odkładane na maksymalnie 5 tygodni.

Ogólne wymagania systemowe dla pakietu Microsoft Office 2019 Home and Business

Poniższe wymagania systemowe dotyczą wszystkich edycjiMS Office 2019 Home i Business , a także wszystkich innych edycji, dla których mogą obowiązywać dodatkowe wymagania.

 • System operacyjny: Windows 10, Windows 11, Windows Server 2019/2022
 • Procesor: dwurdzeniowy procesor 1,6 GHz lub szybszy
 • Pamięć: 2 GB RAM (32 bit) lub 4 GB RAM
 • Dysk twardy: 4 GB lub więcej dostępnego miejsca
 • Rozdzielczość/karta graficzna: min. 1.280 x 768
 • oraz dla interfejsu akcelerowanego przez procesory graficzne: DirectX 10

Zgodność pakietu Office 2019 Home and Business z systemami operacyjnymi i serwerowymi Windows

Pragniemy jeszcze raz zaznaczyć, że Microsoft Office 2019 Home and Business oraz wszystkie pozostałe edycje wymagają systemu operacyjnego Windows 10 w celu zapewnienia instalacji i prawidłowego działania oprogramowania.  Microsoft Office 2019 nie jest kompatybilny ani z poprzednią wersją Windows 8, ani ze starszymi wersjami.

System Windows Server 2019 jest wymagany do korzystania z pakietu Office Home and Business 2019 w połączeniu z Usługami pulpitu zdalnego.

wersja 32-bitowa czy 64-bitowa - na co zwrócić uwagę przy instalacji Office 2019 Home i Business?

Office 2019 jest dostępny zarówno w wersji 32-bitowej, jak i 64-bitowej. Oprogramowanie instaluje się na komputerze za pomocą instalatora offline (nie jest wymagane połączenie z Internetem). Wersja 32-bitowa jest zalecana przez firmę Microsoft, nawet jeśli na danym komputerze używana jest 64-bitowa wersja systemu Windows. Zaletą wersji 32-bitowej jest to, że jest bardziej kompatybilna z wieloma innymi aplikacjami i dodatkami, które są używane razem z pakietem Office.

Nie jest możliwe jednoczesne zainstalowanie pakietu Office w wersji 32-bitowej i 64-bitowej pakietu Office 2019 Home and Business na jednym komputerze.

Dobrze wiedzieć: Jakie są warunki licencjonowania pakietu Microsoft Office 2019 Home and Business?

Każda edycja Microsoft Office 2019 jest licencjonowana na bardzo konkretne urządzenie końcowe - komputer stacjonarny, laptop itp. Wraz z licencją na oprogramowanie nabywasz również prawo do zainstalowania dowolnej liczby kopii pakietu Office Home i Business na danym urządzeniu końcowym, a także wszelkich wcześniejszych wersji. Ponadto, można również zainstalować kopię na serwerze sieciowym, aby używać jej zdalnie lub poprzez Virtual Desktop Infrastructure (VDI) z licencjonowanym urządzeniem końcowym.

Kup Microsoft Office 2019 Home and Business w świetnej cenie w sklepie Wiresoft Software Shop

Pakiet Microsoft Office 2019 Home and Business Edition możesz kupić w firmie Wiresoft jako znacznie tańszą licencję pojedynczą - z następującymi korzyściami:

 • Po dokonaniu płatności licencja Office 2019 Home and Business jest natychmiast dostępna dla Ciebie.
 • Zakupiona przez Państwa licencja Microsoft Office 2019 Home and Business jest licencją pojedynczą.
 • W przypadku wszystkich licencji Microsoft Office, które możesz kupić w firmie Wiresoft, otrzymujesz produkt oprogramowania, który jest w pełni wykorzystywany wyłącznie przez Ciebie.
 • Jako renomowany dystrybutor oprogramowania, Wiresoft nie oferuje wersji próbnych, które są ważne tylko przez ograniczony czas lub które mogą być używane w ograniczony sposób.
 • Kupując licencję w firmie Wiresoft masz więc pewność, że nabywasz oryginalny produkt firmy Microsoft zgodny z obowiązującymi przepisami prawa.

We wszystkich sprawach dotyczących zakupu licencji firmy Microsoft Office 2019 Home and Business prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny lub poprzez czat.

Czytaj, pisz oceny i prowadź dyskusje...więcej
Oceny klientów dla "MICROSOFT OFFICE 2019 HOME AND BUSINESS"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Ostatnio oglądany