Chat with us, powered by LiveChat
AUTORYZOWANY ORYGINALNY PRODUKT
WYSYŁKA W CIĄGU 24 GODZIN
CZAT, E-MAIL I WSPARCIE TELEFONICZNE
BEZPŁATNA INFOLINIA +48 22 1530637
 
MICROSOFT OFFICE 2016 HOME AND BUSINESS

MICROSOFT OFFICE 2016 HOME AND BUSINESS

834,00 zł *

zVAT

Plik dostępny do natychmiastowego pobrania


Jesteś klientem biznesowym lub masz pytania prawne?

Jestem tu dla ciebie.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft Office 2016 Home and Business - dla nowoczesnej organizacji biura i biznesu...więcej
Informacje o produkcie "MICROSOFT OFFICE 2016 HOME AND BUSINESS"

Microsoft Office 2016 Home and Business - dla nowoczesnej organizacji biura i biznesu

Edycja Office 2016 Home and Business została zaprojektowana z myślą o obsłudze wszystkich typowych zadań współczesnego, codziennego biznesu - a nawet znacznie więcej: Wiele praktycznych, intuicyjnie użytecznych narzędzi ułatwia korzystanie z poszczególnych programów, co przyspiesza realizację projektów. Szczególnie edycja Office 2016 Home and Business oferuje znaczny plus w możliwościach zastosowania w porównaniu z innymi edycjami dzięki integracji programu DTP Publisher 2016 - za jego pomocą można profesjonalnie tworzyć różnorodne publikacje dla wszystkich grup docelowych: od mailingu biznesowego po bardziej rozbudowane katalogi reklamowe.

Wszystkie programy wchodzące w skład pakietu Office 2016 Home i Business:

 • Word 2016 - edycja tekstu w komunikacji biurowej i prywatnej
 • Excel 2016 - księgowość, statystyka, obliczenia
 • PowerPoint 2016 - tworzenie prezentacji i wykładów
 • Outlook 2016 - komunikacja e-mail, kalendarz, planowanie terminów i zadań
 • OneNote 2016 - tworzenie notatek, zbieranie i dokumentowanie pomysłów

Office 2016 Home and Business oczywiście ponownie oferuje cały szereg ogólnych przydatnych funkcji:

 • Inteligentni asystenci "Insights", narzędzie do wyszukiwania, które łączy programy Office bezpośrednio z wyszukiwarką Bing, oraz "Tell Me", służący do szybszego znajdowania funkcji, wspierają zarówno profesjonalistów, jak i niedoświadczonych użytkowników w edycji dokumentów.
 • Użytkownicy są połączeni w chmurze poprzez OneDrive i SharePoint. Kompleksowe funkcje sprawiają, że udostępnianie danych jest szczególnie elastyczne, dzięki czemu Office 2016 jeszcze bardziej optymalizuje współpracę nad dokumentami Office i ich udostępnianie w czasie rzeczywistym.
 • Nowe wzory Office są dostępne również dla tej edycji, ale także dla pozostałych edycji: Tryb "Dark Grey" charakteryzuje się szczególnie silnymi kontrastami, podczas gdy tryb "Coloured" wyświetla programy w nowoczesnym wyglądzie.

Zakup edycji 2016 ma również tę szczególną zaletę, że jest ona wspierana przez starsze systemy operacyjne firmy Microsoft, począwszy od Windows 7 - to ważna, decydująca o zakupie cecha, zwłaszcza dla tych nabywców, którzy nadal korzystają z tej lub następnej wersji. Oprócz wersji Office 2016 Home i Business, w sklepie internetowym Wiresoft można zakupić również edycję Professional Pro (bez abonamentu!). Poniższe zestawienie zawiera szczegółową prezentację wszystkich poszczególnych programów wchodzących w skład pakietu Office 2016 Home i Business.

Ogólne nowe funkcje w Office 2016 Home i Business

Office 2016 Home and Business zawiera kilka nowych funkcji w programach Home and Business, które mają za zadanie w znaczący sposób wspierać użytkowników w ich pracy:

 • "Sie wünschen" (Powiedz mi) jest asystentem operacyjnym (po niemiecku: "Chciałbyś"), którego ikoną jest kształt żarówki. Kiedy użytkownik szuka jakiejś funkcji, wpisuje krótko w polu wprowadzania danych, co chce zrobić, a Tell Me pokazuje, gdzie i jak to zrobić lub oferuje dalszą pomoc.
 • Insights jest również asystentem, za pomocą którego można uzyskać wyniki wyszukiwania terminów, na przykład w dokumencie Office, za pomocą inteligentnego wyszukiwania wspieranego przez Bing, które są wyświetlane w obszarze bocznym okna Office.
 • Uproszczone udostępnianie ułatwia udostępnianie dokumentów programów Excel, Word i PowerPoint oraz przypisywanie indywidualnych praw odbiorcom.
 • Funkcja "Historia wersji" wyświetla również starsze wersje dokumentu dla programów Word, Excel i PowerPoint i udostępnia je.
 • Integracja z OneDrive umożliwia użytkownikom dostęp do dokumentów Office z dowolnego miejsca i urządzenia końcowego, jeśli są one tam przechowywane.
 • Funkcja Data Loss Protection (DLP) jest dostępna za pośrednictwem SharePoint Online i OneDrive for Business dla dokumentów Word, Excel i PowerPoint w celu centralnego tworzenia polityk dotyczących wykorzystania i udostępniania danych wrażliwych. Gdy tylko wykryte zostanie zagrożenie bezpieczeństwa, dany użytkownik otrzymuje powiadomienie.

Funkcje indywidualne specyficzne dla programu w Office 2016 Home and Business

Poszczególne programy wchodzące w skład Office 2016 Home and Business Edition również oferują cały szereg ulepszeń i nowych funkcji:

Nowe funkcje programu Word w Office 2016 Home i Business

Program Word zawarty w pakiecie Office 2016 Home and Business zawiera optymalizacje istniejących funkcji, a także kilka nowych narzędzi. Dzięki nim wspólna praca nad dokumentami programu Word w zespole jest jeszcze bardziej efektywna - zarówno w biurze, jak i online w chmurze. Oprócz tego w Word 2016 jest jeszcze więcej szablonów, a także szczególnie praktyczna funkcja otwierania dokumentu PDF bezpośrednio w programie:

 • Otwórz plik PDF bezpośrednio w programie Word: Podczas otwierania pliku PDF za pomocą programu Word 2016 przyjmowane jest nie tylko formatowanie, w tym czcionki, ale także obrazy i grafika. Można je edytować bezpośrednio za pomocą narzędzi zintegrowanych w programie Word. Następnie ten dokument Worda można zapisać ponownie w formacie PDF.
 • Nowe opcje dla kształtów WordArt: Word 2016 zawiera jeszcze więcej opcji dla kształtów WordArt, aby indywidualnie projektować dokumenty z ich użyciem - na przykład teksty można dowolnie przekształcać, aby dopasować je do kształtu elementu graficznego itp.
 • Udoskonalone wprowadzanie danych w czasie rzeczywistym: Dzięki narzędziu "Wprowadzanie danych w czasie rzeczywistym" jednoczesna praca zespołowa nad dokumentem Word staje się jeszcze bardziej efektywna, a jednocześnie bardziej przejrzysta: Jeśli określony użytkownik wprowadza zmiany w tekście Worda, podczas gdy inni pracownicy również mają go otwartego, mogą nie tylko śledzić działania, ale także w razie potrzeby je korygować.
 • Ulepszona funkcja komentarzy: Oprócz wyświetlania zmian w czasie rzeczywistym, zoptymalizowana funkcja komentarzy w programie Word wyświetla komentarze każdego pracownika w taki sposób, że inni użytkownicy mogą odpowiadać na nie bezpośrednio w tym samym polu komentarza. W ten sposób wszystkie wypowiedzi są centralnie zintegrowane w jednym dokumencie Worda, dzięki czemu użytkownicy nie muszą pisać do nich e-maili.
 • Przypięty folder: Folder, w którym przechowywany jest każdy dokument Worda, można przypiąć w widocznym miejscu jako listę skoków (jumplist). W ten sposób wszyscy pracownicy mają do niego natychmiastowy dostęp, podobnie jak do wszystkich innych znajdujących się tam dokumentów.

Nowe funkcje w programie Excel 2016 dla pakietu Office Home and Business

Wśród polecanych funkcji w Excelu 2016 jest sugerowanie najbardziej odpowiedniego typu wykresu dla danej operacji obliczeniowej. Użytkownik zaznacza myszką odpowiednie dane, a program na podstawie rzeczywistych danych tworzy na żywo podgląd wyboru odpowiednich wykresów.

Ponadto dostępnych jest kilka nowych typów wykresów, które jeszcze lepiej ilustrują określone obliczenia:

 • Wykres wodospadowy jest rodzajem wykresu słupkowego, który może być użyty do pokazania pozytywnych i negatywnych zmian określonej wartości.
 • Histogram jest odpowiedni do wyświetlania rozkładów częstotliwości pewnych klas.
 • Typ treemap w sposób obrazowy przedstawia proporcje w strukturze hierarchicznej.
 • Wykres Pareto należy do histogramów i służy do wizualizacji wartości bezwzględnych jak i względnych w postaci kolumn.
 • Diagram słoneczny służy głównie do uporządkowania danych hierarchicznych w formie koncentrycznych pierścieni w celu pokazania zależności między nimi.
 • Wykres pudełkowy - znany również jako boxplot lub box & whiskers - wyświetla oceny statystyczne w postaci kwartyli i mediany.

Ponadto program Excel w wersji Office 2016 Home and Business oferuje kilka nowych typów obliczeń, takich jak funkcja PROGNOSE.ETS, która teraz generuje również krótkoterminowe alternatywne prognozy przyszłości, w tym najlepsze i najgorsze przypadki. Interaktywne diagramy w tabelach przestawnych z nowo zintegrowanymi funkcjami Business Intelligence oferują m.in. nawigację drill-down znaną z Online Analytical Processing (OLAP). Nowa funkcja LET zwiększa moc obliczeniową i możliwości kombinacji w Excelu 2016: w ramach formuły można nią nazwać poszczególne zakresy. Nowy filtr widoku umożliwia ukrycie sortowania i filtrów innych pracowników w arkuszu i wyświetlenie tylko własnego.

Funkcje programu PowerPoint w pakiecie Office 2016 Home and Business

Wersja 2016 programu PowerPoint rozszerza możliwości projektowania slajdów prezentacji o nowe narzędzia, animacje i grafikę, a także opcje zarządzania czasem:

 • Zintegrowany kreator PowerPoint podczas wstawiania grafiki lub ilustracji do slajdu przedstawia różne sugestie projektowe, które można natychmiast zastosować za pomocą jednego kliknięcia.
 • Nowa funkcja PowerPoint Morph pozwala na tworzenie animowanych przejść między dwoma slajdami prezentacji. Morfing działa zarówno z obrazami i grafiką czy kształtami 3D, jak i ze słowami i tekstami.
 • Narzędzie pędzla służy do wyraźnego podkreślania poszczególnych elementów, takich jak terminy, ale także grafiki w prezentacji na slajdzie, poprzez wyróżnienie ich kolorem. Podświetlanie odbywa się tylko w trybie prezentacji, sam dokument PowerPoint nie jest zmieniany.
 • Timetracking daje prezenterom jeszcze lepszą kontrolę nad zarządzaniem czasem podczas prezentacji: zawsze pokazuje dostępny czas, dzięki czemu ramy czasowe są dotrzymywane mimo opóźnień.
 • Funkcja udostępniania jeszcze bardziej ułatwia publikowanie prezentacji za pośrednictwem kanałów społecznościowych, takich jak m.in. Facebook.
 • Usługi prezentacji można używać z kontem Microsoft, aby udostępnić prezentację na żywo innym zainteresowanym osobom również za pośrednictwem przeglądarki.

Praktyczne nowe funkcje programu Outlook w Office 2016 Home and Business

Outlook 2016 posiada szereg nowych funkcji, które przede wszystkim wspierają użytkowników w sprawnym zarządzaniu codziennym zalewem wiadomości e-mail, a także w jeszcze szybszym odnajdywaniu treści, kontaktów i dokumentów; również wysyłanie załączników do plików jest teraz jeszcze łatwiejsze i szybsze:

 • Funkcja Clutter oddziela ważne wiadomości e-mail od nieważnych, które już znajdują się w skrzynce odbiorczej, i sortuje te ostatnie w osobnym folderze wiadomości-śmieci; wyłącza również wszystkie potencjalnie niebezpieczne treści, takie jak niebezpieczne łącza lub złośliwe oprogramowanie. Clutter rozpoznaje również zachowanie użytkownika, na przykład, które e-maile są czytane jako pierwsze, które później, a które są całkowicie ignorowane, i w ten sposób stale ulepsza kryteria sortowania.
 • Za pomocą wirtualnego folderu wyszukiwania wiadomości e-mail lub osoby i kontakty są najpierw filtrowane według predefiniowanego kryterium wyszukiwania, a następnie wyświetlane w nim zbiorczo.
 • Po wpisaniu nazwiska lub kliknięciu w polu "Do" nowego e-maila, książka adresowa sugeruje odpowiednie kontakty z książki adresowej, ale także te, z którymi nadawca wiadomości często się komunikuje.
 • Załączniki mogą być znalezione i wysłane jeszcze szybciej, ponieważ Outlook 2016 wyświetla listę wszystkich plików, które były ostatnio używane po kliknięciu na "Dołącz plik". Załączniki zawierają menu rozwijane z funkcjami natychmiastowego otwierania, kopiowania, zapisywania lub usuwania za pomocą jednego kliknięcia.
 • Za pośrednictwem OneDrive i SharePoint przechowywane tam pliki mogą być wysyłane jako link. Dzięki temu znacznie zmniejsza się ilość danych w skrzynce mailowej.

Program do tworzenia notatek OneNote w pakiecie Office 2016 Home i Business

Co nie mniej ważne, Office 2016 Home and Business zawiera również OneNote, popularny notatnik cyfrowy, który dzięki swojej wszechstronności może być używany niemal wszędzie i może być również używany na smartfonach i tabletach

Można go używać na smartfonach i tabletach, aby robić, edytować i udostępniać notatki z dowolnego miejsca.

 • Pomysły i zadania mogą być spontanicznie zapisywane za pomocą programu OneNote i synchronizowane na wszystkich urządzeniach końcowych.
 • Dotyczy to również obrazów, plików wideo i tekstów. Zintegrowana funkcja rozpoznawania tekstu i mowy umożliwia wyszukiwanie słów kluczowych w obrazach (np. zrzutach ekranu) i plikach głosowych.
 • Program OneNote integruje się z różnymi programami pakietu Office, dzięki czemu można w nim łatwo robić notatki.
 • Na urządzeniach z obsługą dotykową notatki można również wprowadzać ręcznie.
 • Notatki mogą być również powiązane ze sobą, a treści ze źródeł internetowych automatycznie łączone.
 • Notatniki mogą być przechowywane w usłudze OneDrive i udostępniane innym użytkownikom.

Wymagania systemowe dla pakietu Office 2016 Home i Business:

MS Office Home and Business jest dostępny w wersji 32-bitowej i 64-bitowej. Wersja 64-bitowa jest zazwyczaj instalowana automatycznie - w 32-bitowym systemie operacyjnym z procesorem x86 może być zainstalowana tylko wersja 32-bitowa. W zależności od wersji, indywidualne wymagania sprzętowe mogą się różnić - zwłaszcza w odniesieniu do pamięci i miejsca na dysku twardym. Należy przestrzegać następujących wymagań minimalnych:

 • System operacyjny: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11
 • Procesor: procesor x86 lub x64 bit z co najmniej 1 GHz i SSE2
 • Pamięć: 1 GB RAM (32-bitowa), 2 GB RAM (64-bitowa)
 • Miejsce na dysku twardym: co najmniej 3,0 GB
 • Wyświetlacz: rozdzielczość min. 1.024 x 768
 • Karta graficzna: karta graficzna z co najmniej DirectX 10 do sprzętowej akceleracji grafiki

Kup MS Office 2016 Home and Business tanio w Wiresoft w naszym sklepie internetowym

Edycja MS Office 2016 Home and Business jest dostępna w zwykłych sklepach. W sklepie internetowym Wiresoft oprogramowanie Office 2016 Home and Business dostępne jest również pojedynczo, w wersji do zakupu i bez zobowiązań jak w przypadku subskrypcji z aktualizacjami oprogramowania, dlatego przy zakupie za pośrednictwem Wiresoft ponoszone są tylko jednorazowe koszty. Kupujesz pełną wersję programu, z identycznym zakresem programów i funkcji, jakie oferuje licencja detaliczna, z tą różnicą, że ten pakiet Office 2016 Home and Business jest pojedynczą licencją, która jest wykorzystywana wyłącznie przez Ciebie.

Bezpieczny zakup oprogramowania z Wiresoft: Zakup Office 2016 Home and Business lub dowolnej innej edycji Office 2016 od Wiresoft jest nie tylko szczególnie tani i wygodny, ale także bezpieczny: To oprogramowanie Office 2016 Home and Business jest licencją jednostanowiskową, Licencja jednostanowiskowa od Wiresoft nie ma wpływu na zakres programów lub ich funkcjonalność, a oprogramowanie nie podlega również zużyciu w wyniku użytkowania.

Wiresoft sprzedaje wyłącznie pełne wersje programów MS Office Home i Business lub innych programów firmy Microsoft, które są identyczne z oryginalnymi wersjami lub edycjami firmy Microsoft; pochodzą one również wyłącznie z legalnych źródeł od pierwszych nabywców z siedzibą w Europie.

Dlatego kupując Office 2016 Home and Business w sklepie Wiresoft Software Shop nie ponosisz żadnego ryzyka prawnego, ponieważ handel jest wyraźnie dozwolony przez prawo, co zostało również potwierdzone licznymi wyrokami.

To oprogramowanie Office 2016 Home and Business można zainstalować na komputerze natychmiast po całkowitym zakończeniu procesu zakupu i zakończeniu pobierania, można je aktywować za pomocą klucza licencyjnego dostarczonego wraz z zakupem i używać bez żadnych ograniczeń czasowych lub innych.

Zakup programowy pakietów Microsoft Office jest dla klientów firmy Wiresoft ekonomicznym sposobem na nabycie takich programów, które normalnie nie są dostępne, po szczególnie korzystnej cenie. Dlatego szczególnie użytkownicy pracujący na własny rachunek i prywatni, ale także MŚP korzystają z naszej oferty oprogramowania w niskich cenach: z Wiresoft nie tylko otrzymują wszystkie ekskluzywne zalety Office 2016 Home and Business Edition, ale także oszczędzają na zakupie!

Oprócz Office 2016 Home and Business Edition w sklepie Wiresoft Software Shop można znaleźć również inne edycje i wersje oraz inne programy Office w wersji do zakupu. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Office 2016 Home and Business lub innej edycji Microsoft Office 2016, po prostu skorzystaj z naszej kompetentnej porady przez e-mail, telefon lub czat.

Czytaj, pisz oceny i prowadź dyskusje...więcej
Oceny klientów dla "MICROSOFT OFFICE 2016 HOME AND BUSINESS"
Napisz ocenę
Oceny zostaną aktywowane po ich weryfikacji.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

Zwróciłem uwagę na privacy policy".

Ostatnio oglądany